Najem lokalu na Komandorskiej na cele biurowe


Zobacz powiększenie

Lokal biurowy_wersja z dnia 3 maja 2019
położony w centrum Wrocławia, przy ul. Komandorskiej 53 A / 6B

1. Położenie : Lokal własnościowy położony w samym centrum Wrocławia, na 1-szym piętrze w nowym budynku mieszkalno-usługowym (oddanym do użytku w 2001 roku). Budynek jest własnością Wspólnoty Mieszkaniowej KOMANDORSKA. Wokół budynku są parkingi, wjazd do nich jest zamykany szlabanem na pilota. Przy wejściu do budynku znajduje się winda, którą można też wjechać na 1-sze piętro koło lokalu.

2. Parametry : powierzchnia lokalu to 94,10 m², lokal składa się z 3-ch mniejszych i 2-ch większych sal (operacyjnych) oraz wydzielonej powierzchni socjalnej z przeznaczeniem na mini kuchnię, garderobę oraz istniejącą toaletę (obok na korytarzu jest też zamykana na klucz toaleta dostępna dla użytkowników). W jednej z 2-ch mniejszych salek można urządzić salkę konferencyjną na 6 osób. Lokal idealnie nadaje się dla małej firmy, biura notarialnego lub biura prawnego.

3. Projekt : lokal biurowy zaprojektowany został bardzo nowocześnie i pomysłowo przez znanego architekta wrocławskiego pod kątem biura reprezentacyjnego ogólnoświatowej firmy holdingowej a ostatnio był używany przez 10 lat przez biuro prawne. Lokal jest częściowo wyposażony w meble (biurka i krzesła) oraz posiada na podłodze wykładzinę.

4. Powierzchnie użytkowe : wydzielona recepcja + sekretariat + 4 oddzielne pokoje wraz z dużą wydzieloną salą operacyjną. Możliwość pracy dla około do 10 osób.

5. Techniczne wyposażenie : Lokal posiada ułożoną wewnętrzną sieć komputerową doprowadzoną do jednego punktu (do serwera – w wydzielonym pomieszczeniu), jest podłączony do ISDN i SDI, posiada też 6 własnych końcowych linii telefonicznych podłączonych do wewnętrznej centralki telefonicznej na 18 numerów. Wszystkie pomieszczenia nadzorowane są czujnikami alarmowymi a centralka alarmowa podłączona jest do systemu monitorowania i interwencji. Wejście do lokalu i wejście od zewnątrz jest otwierane przyciskiem na żądanie od wnętrza lokalu.

6. Dodatkowe informacje :
Lokal posiada miejsca parkingowe na samochody a w bliskim otoczeniu nie ma problemów z bezpiecznym parkowaniem większej liczby samochodów. Od początku istnienia lokalu nie było żadnej próby włamania (powyżej lokalu, na następnych kondygnacjach budynku są normalne mieszkania własnościowe),
Wspólnota Mieszkaniowa KOMANDORSKA pobiera od właściciela lokalu obciążenia (stan na 31.12.2018 r.) w wysokości 838,24 zł na które składają się: media – 354,76 zł, eksploatacja – 272,86 zł i fundusz remontowy – 210,60 zł. Do tego dochodzi energia elektryczna wg. poboru i wskazań oddzielnego licznika dla tego tylko lokalu.

7. Warunki udostępnienia lokalu : Właściciel lokalu (osoba fizyczna) jest zainteresowana wieloletnim użytkownikiem najmu całości lokalu osobie prawnej. Właściciel lokalu jako osoba fizyczna jest płatnikiem VAT-u i jest zainteresowany wystawianiem faktury VAT.

8. Aktualnie lokal był wynajęty do 31 grudnia 2018 roku, jest świeżo odmalowany.

 

Ceny do wynajmu lub sprzedaży do uzgodnienia z właścicielem:

tel. 600 333 334

 

Chcesz zobaczyć apartamenty? Umów się z nami na spotkanie